مشاوران 1مشاور

اعضای گروه « 1مشاور» متشکل است از نفرات برتر کنکور سراسری و دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور در گرده های مختلف تحصیلی اعم از گروه انسانی، گروه فنی مهندسی، گروه علوم پایه، گروه پزشکی و ... که هر کدام به رشته تحصیلی خود احاطه داشته و می توانند با توجه به آخرین تغییرات در قوانین و امور تحصیلی و آزمون ها و ... مشاوره های صحیح و قابل اعتمادی را به مخاطبان ارائه دهند. با توجه به رزومه پربار مشاوران مجموعه در زمینه های مختلف امید است بتوانیم قدم کوچکی در پربارتر کردن فضای مشاوره و تحصیلی کشور برداریم.

1مشاور

مجموعه ۱مشاور راه های ارتباطی متفاوتی را برای مخاطبان در نظر گرفته است تا هر فردی با هر شرایطی توانایی بهره مندی از آن را داشته باشد، تماس با تلفن هوشمند ۱مشاور (29 05 907 909) از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد، پیشنهاد ویژه ۱مشاور برای شما که سرعت و کیفیت اطلاعات اولویت انتخابتان است.

85

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی در ایران شامل مباحث مختلفی است. گروه ما در صدد است تا دراین بخش در زمینه ها و مقاطع تحصیلی مختلف اطلاعات صحیح و به روز را در اختیار مخاطبان قرار دهد. این اطلاعات شامل معرفی مدارس مختلف و شرایط پذیرش آنها، مشاوره کنکور، مشاوره درسی، دانشگاه های بدون کنکور، انتخاب رشته و دانشگاه، منابع ارشد و دکتری، تحصیل در خارج از کشور و بورسیه می باشد.

92

مشاوره انتخاب رشته و دانشگاه

در ایران طیف گسترده ای از د انشگاه ها وجود دارند که هر کدام رسالت خاصی دارند. افراد با اهداف گوناگونی تصمیم میگیرند وارد دانشگاه شده و به تحصیل بپردازند. با توجه به شرایط مذکور در صورتی که بتوانیم اطلاعات دقیقی در مورد دانشگاه ها و رشته ها کسب کنیم انتخاب درستی خواهیم داشت تا نهایتا بدون پشیمانی به هدف خود دست یابیم.در این قسمت در کنار شما خواهیم بود تا راه های صحیح را به مخاطبان ارائه دهیم.

80

مشاوره نظام وظیفه

نظام وظیفه و اساسا خدمت سربازی دارای ابعاد مختلفی است، از جمله: معافیت های مختلف، زمان اعزام به خدمت، خرید سربازی، شرایط کفالت ها و معافیت خانواده های ایثارگران، شرایط معافیت پزشکی، امریه، کسری خدمت، پذیرش و ... . در این بخش برآنیم که بتوانیم مطابق با دستورالعمل ها و اطلاعیه های جدید سازمان نظام وظیفه عمومی اطلاعات صحیح را در دسترس مخاطبان عزیز قرار دهیم.

65

مشاوره شغلی

در هر کدام از رشته های حقوق و مهندسی ها و رشته های پزشکی و پیرا پزشکی آزمون های مختلفی برگزار می گردد که موجب می شود دانش آموختگان این رشته بتوانند در حوزه تخصصی خود وارد بازار کار شده و مجوز مربوطه را کسب کنند. در این بخش ضمن معرفی کامل این آزمون ها، منابع آزمون ها، زمان برگزاری آزمون ها و شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان، اخبار به روز را در اختیار مخاطبان قرار خواهیم داد.

70

مشاوره خانواده

به سبب ابعاد گسترده و متنوع در وجود انسان ها و مسائل مختلف پیش روی زندگی افراد، مشاوره خانواده نیز دارای حوزه های گسترده ای است، از جمله: درمان بیماری های روانی، رشد و بلوغ کودکان و نوجوانان، ازدواج و ... در این قسمت تلاش بر این است که بتوانیم با استفاده از مقالات به روز دنیا و متود های اساتید برجسته روان شناسی و مشاوره کشورمان اطلاعات موثری را در اختیار مخاطبان قرار دهیم.

75

اخبار و مقالات

در این قسمت از سایت، به روزترین و جدیدترین اخبار و مقالات در زمینه های مختلف تحصیلی، خانوادگی، شغلی و ... را ارائه خواهیم داد. همچنین در این قسمت آخرین اطلاعات سازمان های مختلف از جمله سازمان سنجش و آموزش کشور، دانشگاه آزاد و دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته مقاطع مختلف، و دفترچه سوالات آزمون های مختلف به همراه کلید و سامانه انتخاب رشته و تخمین رتبه ارائه خواهد شد.

چرا با ما تماس می گیرند؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد این جمله را شنیده باشید که "تا وقتی تجربه نکنی نمی توانی بفهمی که چه می گویم!" در زندگی تحصیلی و خانوادگی گاهی مسائلی پیش روی ما قرار میگیرد که ترجیح می دهیم با کسانی در تماس باشیم که عینا به مشکل ما واقف باشند تا بتوانند در مسیر صحیح و قابل اعتماد راهنماییمان کنند. ما در مجموعه «1مشاور» تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتوانیم مشاوران طیف های مختلف را گرد هم آوریم تا بهترین و تخصصی ترین راه کارها را در مدت زمان کوتاهی برای شما عزیزان ارائه دهیم.

اولین اصل در زمینه مشاوره اعتماد طرفین است و این اعتماد شکل نمیگیرد مگر اینکه فرد بتواند با اصول کاری و اخلاقی مشاور آشنا باشد و امکان دسترسی سریع و آسان را به مشاورش داشته باشد و ما تمام این امکانات را برای مخاطبانمان به اشکال مختلف فراهم کرده ایم.

بعضی از دستورالعمل ها و قوانین و روش های مشاوره در هیچ کتاب و دفترچه و اطلاعیه ای قید نشده است و به سبب مشاهده عینی و تجربه حاصل می شود. همچنین گاهی به دلیل مشغله زیاد کاری و کمبود وقت افراد قادر به مطالعات گسترده در زمینه مورد نظر خود نیستند که در این صورت به دنبال کسی می گردند تا بتوانند اطلاعات صحیح را در کمترین زمان به دست بیاورند. رسالت مجموعه «1مشاور» کمک به زندگی بهتر و راحت تر در زمینه های مختلف می باشد.

با توجه به امکانات متنوع این مجموعه مخاطبان می توانند به تبع شرایط خود از راه های مختلفی با مجموعه ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را مطرح نمایند. راحت ترین و سریع ترین راه تماس تلفنی است و راه های دیگر که کمی زمان بر است میتواند در اولویت های بعدی انتخاب قرار گیرد.

سریع ترین و راحت ترین راه تماس با تلفن مجموعه می باشد که افراد می توانند از 8صبح تا 12 شب از حضور مشاوران تلفنی بهره مند شوند.

راه دیگر مشاوره حضوری است که مخاطبان می توانند با تماس و تعیین وقت قبلی در مرکز حاضر شده و با مشاور مربوطه ارتباط برقرار نمایند.

آخرین راه برقراری ارتباط از طریق ایمیل است که 24 ساعت پس از ارسال ایمیل توسط مخاطبان، مساله مطرح شده توسط مشاور متخصص بررسی شده و پاسخ ارسال خواهد شد.

این مجموعه همچنین در سمینارها و همایش های رایگان در اقصی نقاط ایران طیف وسیعی از اطلاعات را به مخاطبان ارائه می دهد.

با توجه به مساله مطرح شده از سمت مخاطبان و ابعاد مشکل مطرح شده، پیگیری و پشتیبانی لازم توسط مشاوران و مجموعه صورت خواهد گرفت و تا زمانیکه مشکل حل شود و مراجع رضایت خاطر پیدا کند پیگیری ادامه خواهد داشت.